Zařízení interiérů - Zlín

Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou vysoce kvalitní výrobky, které zajišťují, díky své pevné struktuře, vysokou odolnost vůči nárazům a úderům. Podložka tlumící kročejový hluk jim také dodává lepší akustické charakteristiky. Laminátové plovoucí podlahy se velmi dobře hodí všude tam, kde potřebujete podlahy se vzhledem tvrdého dřeva a se schopnostmi odolat nástrahám každodenního života.

Díky maximální odolnosti a minimální nároky na údržbu lze laminátovou podlahu položit bez problémů do všech místností (s výjimkou vlhkých místností – koupelna, WC, resp. je třeba použít podlahu upravenou a doporučenou pro tyto prostory) a samozřejmě i do komerčních prostor (podlahy s vyšší zátěží). V dnešní době jsme schopni dodat i laminátové podlahy do výrobních provozů

Plovoucí podlaha patří dnes mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější druh pokládaných podlah. Je snadno udržovatelná, moderní a její pokládka je velmi rychlá.Tyto podlahy jsou většinou již z výroby upravené lakem nebo olejem. Plovoucí podlahy jsou také méně náchylné na tvarové změny vznikající změnou klimatu v místnosti.