Zateplování

Proč realizovat zateplení fasády?

Jeden z nejdůležitějších předpokladů pro spokojený a klidný život je vytvoření optimální tepelné pohody Vašeho prostředí v létě i zimě. Optimální je zamezit co nejvíce úniku tepla z objektu provedením kvalitní tepelné izolace. Zateplováním objektů lze vytvořit dodatečnou tepelnou ochranu stavebních konstrukcí před chladem i slunečním zářením.

Optimálním výběrem tepelné ochrany pomocí tepelných izolací lze dosáhnout úspory nákladů na vytápění nebo ochlazování po celou dobu životnosti objektů a zároveň zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti pro její případný prodej nebo pronájem.

Z ekonomického hlediska se úspora vytápění při zateplení fasády pohybuje v rozmezí 30-60%. Při stále rostoucích nákladech na vytápění nebo případné letní chlazení objektu je tak návratnost investice do zateplení domu velmi rychlá.

Baumit Life to je 94 moderních sytých základních odstínů, ze kterých vychází jednotlivé barevné řady s následnými 8 zesvětlujícími odstíny. Kolekci završuje 6 bílých tónů a 36 mozaikových omítek.

Kromě zateplení a omítnutí Vaší fasády jsme schopni zajistit také výměnu oken, opravy schodů, balkonů, zábradlí apod.

Jsme držiteli certifikátu o způsobilosti práce se zateplovacími systémy BAUMIT.

certifikat1 certifikat2